вівторок, 26 листопада 2024 р.

Виховний захід з учнями 9 класу на тему "1000 днів спротиву російській окупації".

 


Мені здавалося,що це було учора...

Та нам цей рік ніколи не забути...

Клеймо на даті. Ненависть сувора.
Двадцять четверте. Двадцять другий. Лютий...
Поліна Лучко
У Новогребельській гімназії з учнями 9 класу було проведено виховний захід"1000 днів спротиву російській окупації".
1000 днів спротиву... Спогади , спогади, спогади...
Наша рідна Бородянка... Діти зачитують записаний Дар'єю Носулько спогад Криводубської Галини Володимирівни, жительки м. Бородянки, будинок якої біля ресторану"У Саші" було знищено орками.
Це жахіття торкнулося й нашої Нової Греблі. Було зачитано спогад Давчунас Ганни Сергіївни, який записала її дочка Дар'я.
Переглянули відеоспогад Н.В. Матвєєвої про те, як люди рятували вулицю Центральну, на якій горів ворожий танк.( Записав Герасимець Матвій).

Гинуть на війні найкращі українці.Зі сльозами на очах діти зачитували спогади Людмили Іваненко, Вікторії Павлевської, Юлії Лисенко,Ірини Берко про Рабоша Данила Вікторовича, з яким попрощалася наша громада 18.02.2024 р. Йому навіки - 21.

Згадано імена односельців, яких було призвано на захист України, а хто й добровольцем пішов боронити свою неньку.
У молитві складаємо руки й чекаємо гарних звісток про безвісти зниклих Чужму Івана та Малишка Вадима...(Діти запалюють свічки в руках і звертаються з віршами-молитвами до Бога).
А в музеї"Історія книги та друкування" було переглянуто світлини, на яких зображено наслідки "візиту" орків у гімназію.
Завершився захід читанням поезій про спротив українців. Вірші було зачитано із книги" Мереживо війни" з проєкту"Живі історії війни"...
Є таке народне прислів'я: нема гіршої покути, як у ріднім краю носити пута. Про це пам'ятають українці. Тому й боронять рідну Батьківщину іноді ціною власного життя...





















21 листопада в Україні День Гідності та Свободи.



 

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності (2013 рік) та Помаранчевої революції (2004 рік) стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Учні 4 класу переглянули інформативну презентацію та висловили свої думки щодо розуміння слів ГІДНІСТЬ і СВОБОДА. Діти полюбили і захотіли вивчити пісню «Гей соколи» та написали Листи у майбутнє з побажаннями для України.





Детальніше за посиланням 👇
https://www.facebook.com/100016118046253/videos/pcb.1647932499087336/1800340694110943?locale=uk_UA

1000 днів від початку повномасштабного вторгнення.


 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення.

Цей день - нагадування про силу кожного українця, нескореність нашого народу й віру в перемогу. Завдяки нашим захисникам і захисницям, ми пройшли цей шлях і продовжуємо йти далі.
Схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя у боротьбі з ворогом! Дякуємо кожному, хто бореться сьогодні за українське мирне завтра!
В цей день у стінах нашої гімназії відбулася книжкова виставка "1000 днів війни". Було підібрано та презентовано тематичні книги про боротьбу за свободу. Окрему частину виставки склали книги, які були розстріляні у школі під час окупації нашого села.





Досліди учнів 3 класу на тему '' Розчинні і нерозчинні речовини''.


 

Учні 3 класу були дослідниками

Досліджували розчинні і нерозчинні речовини
Зробили певні висновки
Нас вразили неочікувані результати











Ярмарка на підтримку ЗСУ у Новогребельській гімназії .




 Ми щиро вдячні всім, хто брав участь у підготовці та проведенні ярмарка, кожному, хто готував, купував і донатив! Друзі, ви неймовірні! Разом - ми сила!


















Тренінгові заняття з психологами БФ ADRA Ukraine .

 У Новогребельській гімназії для здобувачів освіти та педагогів були проведені тренінгові заняття психологами БФ ADRA Ukraine .

Заняття для всіх пройшли в атмосфері довіри, відкритості та психологічного комфорту. Виконували різні вправи для подолання стресу та емоційної напруги.
Дякуємо за корисну та пізнавальну інформацію. І теоретична, і практична частини були корисними для подальшої роботи.